MÖBLER / Bord / Pelarbord 7314461
nr 731 4461
Pelarbord
omkring 1900, Dia97, höjd: 77
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 december 2011
kl 19:58:54
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr